Srpen 2010

Prolog - Já a moje maličkost

25. srpna 2010 v 20:47 | Lili |  Osud neexistuje
Tato povídka má převzaté osoby z nedokončené povídky "Pár let se mnou", která byla na tomto blogu dříve. Objevuje se v ní 3. generace, aneb Harryho děti. 
A pak tu jsou také změny, které nesouhlasí s knihou a to, že nemám tak kruté srdce a bylo mi líto postav, které Rowlingová zabila, proto jsou všichni zase živí a jen Voldemort si leží pod kytičkama, ale nikdo neříká, že to tak zůstane pořád ;-) a byl zabit za poněkud jiných okolností, to se však dozvíte až v průběhu povídky. Tak snad se bude líbit a byla bych ráda, kdyby se mi dostalo pár těch komentářů, ve kterých bych se dozvěděla, co napravit ;-) Žánr: romantika, drama, psychologie
Postavy: Lili Blacková (vypraví celou povídku, dcera Siriuse a Nikole), Regulus Black (syn Siriuse a Nikole), Viki Weasleyová (dcera Fleur de LaCoure a Billa Weasleyho), James Potter (syn Ginny a Harryho) a Teddy Lupin (syn Tonksové a Remuse)
Přístupnost: pro všechny, když tak napíšu varování ;-)
Doba: 3. generace, Harryho a ostatních děti


Nový začátek

25. srpna 2010 v 16:32
Tak jsem si dala shruba půl roku pauzu od blogu i všech povídek, ale sama přicházím na to, že mi psaní opravdu chybí a i když někdy nemám nápady nebo prostě nevím, jak dál. Nedokážu s tím přestat... taková malá závislost ;-)
Rozhodla jsem se povídku "Pár let se mnou" předělat, dříve byla psána jen tak neurčitě, ale teď jsem se jí rozhodla dát normální děj, tak doufám, že se vám bude líbit.