Prolog

19. září 2011 v 21:04 | Lili |  Jeden nikdy neví
Info:
Povídka začíná na prázdninách mezi čtvrtým a pátým ročníkem. Dějově navazuje na knihu Harryho Pottera a Ohnivý pohár - Harry se zúčastnil turnaje Tří kouzelníků, ve kterém umřel Diggory a objevil se Voldemort. O prázdninách však Harryho nenavštívili žádní mozkomoři, místo toho samotní Smrtijedi, kterým se podařilo ho unést do Voldemortova sídla. Avšak zůstává otázkou, kdo je ten tajemný chlapec, který se zde najednou objevil? Jaký bude další osud Harryho Pottera? A co se stalo, že se kouzelnickým světem šíří tak špatné zprávy?
Doba:
Po knize Harry Potter a Ohnivý pohár a je tu jedna menší změna, Smrtijedi, kteří byli zavření v Azkabanu, už jsou venku.
Upozornění:
Tuto povídku jsem začala původně psát jen tak ze zábavy. Měla to být obyčejná jednorázovka, jenže už po prvních pár větách mě začalo napadat pokračování, a tak jsem si řekla, že to zkusím rozepsat.
Jinak upozornění - bude to taková normální povídka, kde nevidím nic, kvůli čemu bych měla dávat věkovou hranici...
Hl. hrdinové:
Eric Josh... (AUTP), Harry Potter, Hermiona, Ron, členové Řádu, Smrtijedi a mnoho dalších…
Autorská práva:
Upozorňuji, že většina postav nacházejících se v této povídce patří J.K.Rowlingové a do jejích knih. Já jsem si je pouze vypůjčila do svých povídek, které rozhodně nejsou psány za účelem zisku, a proto si na ně nekladu žádná autorská práva.
Věnování:
Nejdřív jsem chvíli přemýšlela, jestli věnování mám vůbec psát, ale rozhodla jsem se, že povídku věnuji Wiik, která jako jediná ještě se mnou vydržela, vzorně čte mé kapitoly a když potřebuji poradit s vymýšlením, je hned po ruce. Dále také Evě, která se s radostí podílela na vymýšlení jména mé hlavní postavy. A potom samozřejmě i mým dalším čtenářům, na které stále čekám :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wiik wiik | 19. září 2011 v 21:19 | Reagovat

jeeee na to jsem taaak dlouho čekala, zatím to vypadá dost dobře, jdu číst dál :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama